שירות החלפת מצבר | SOS מצברים
 
להפעלת תעודת אחריות >>
* חברה שומרת שבת *
072-33-80-190
​​
   

 שירות החלפת מצבר


בזכות זמינותו של החשמל, יש לנו אמצעי חימום וקירור, כלי תחבורה ומנורות. העיסוק בחשמל איננו מסובך למי שבקיא בדברים אלה, אבל לא כולם מבינים בזה. אם המצבר של הרכב שלכם כבר ישן, יתכן שיש לכם קושי לבצע את ההחלפה בעצמכם.

אצלנו, מצברים SOS מכירים זאת ולכן אנו מספקים שירות של מכירה לצד שירות החלפת מצבר. ולא מדובר רק בדגמים שנועדו לכלי רכב השונים.

יש לנו גם מצברים לבמות הרמה. יש לנו בשבילכם גם מצבר לקרוואנים. נוכל להציע לכם שירות החלפת מצבר גם כאשר על הפרק עומד לו מצבר סטרט סטופ או פתרונות של פריקה עמוקה.

מצבר סטרט סטופ

כמומחים שנותנים ללקוחותינו שירות החלפת מצבר לרבות מצבר סטרט סטופ נרצה להסביר בקצרה על מה מדובר. כפי שיש מצברים לבמות הרמה או מצבר לקרוואנים פתרון סטרט סטופ יתאים לשימוש אחר, ייעודי. שירות החלפת מצבר מסוג זה נועד לרכבים חדישים אשר זקוקים להתנעות מרובות בכל נסיעה. אלה הם הרכבים החסכוניים, שבהם המנוע כבה באופן אוטומטי בכל פעם שעוצרים להמתנה ברמזור או בפקק. דרוש פתרון חזק יותר, עמיד יותר וטוב יותר. אם תותקן בטרייה רגילה, היא פשוט לא תוכל לעמוד בעומס. היא גם לא תוכל לספק את תצרוכת האנרגיה למערכות החשמל בזמן שהרכב עומד וממתין לקראת נסיעה (למשל ברמזור אדום).

מצבר לקרוואנים

כפי שהסברנו בצורה מתומצתת מה זה מצבר סטרט סטופ, נוכל לתת לכם מענה בכל עניין הקשור עם בטריות ומצברים. כאשר אתם מזמינים שירות החלפת מצבר ממצברים SOS אתם מקבלים שירות מלא. יש מבצעים ומחירים מיוחדים. יש מצברים לבמות הרמה. הקרוואן נתקע או לא מניע? אל תבזבזו זמן. אל תדאגו לחינם. קראו לנו, ספרו שאתם צריכים מצבר לקרוואנים ונדאג לכם. שירות החלפת מצבר – עד הבית שלכם.
 

מצברים לבמות הרמה

במות הרמה יכולות לאפשר ביצוע עבודות הנדסיות, צביעה, תיקונים, איטום והכל, בלי צורך בפיגומים. בלי שצריך סולמות ארוכים. אם יש לכם שימוש בבמת הרמה, לנו יש שירות החלפת מצבר. כן, גם החלפה של מצברים לבמות הרמה. אפילו אם אתם לא יודעים מה המיוחד בפתרונות של פריקה עמוקה או מהו מצבר סטרט סטופ, קראו לנו ונספק את כל הפתרונות. נוכל להגיע אליכם עם מצבר לקרוואנים. לכל להציע שירות החלפת מצבר למגוון רחב של כלים ומכשירים שברשותכם. גם קרוואנים, גם כלי רכב פרטיים, גם קלנועיות ועוד.

 

מאמרים:


SOS מצברים
072-33-80-190

sosmatzberim@gmail.com 
סניף ראשי: יצחק שדה 21 בת ים
נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת!
מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:

המחירים הינם בסניפים עצמם
הגעה + התקנה בבית הלקוח
בתוספת תשלום

אס או אס מצברים בע"מ | ח.פ - 515945186   |  072-33-80-190
sosmatzberim@gmail.com סניף ראשי: דן 37, ישרש  |  
נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת!
מלאו פרטיכם בטופס ונחזור אליכם בהקדם:
איזורי שירות
סניף בת ים
יצחק שדה 21 בת ים.
טלפון:
054-836-86-68
סניף ישרש
דן 37 ישרש.
טלפון:
052-262-60-26
 

סניף נתניה
הרכב 5 נתניה.
טלפון:
053-426-90-42
סניף חיפה
ההסתדרות 35 חיפה.
טלפון:
052-944-33-22
סניף כפר סבא
הסדנא 3 כפר סבא.
טלפון: 050-783-26-26


המחירים הינם בסניפים עצמם | הגעה + התקנה בבית הלקוח בתוספת תשלום

 
 
להצעת מחיר ופרטים נוספים
מלאו פרטיכם ונציגינו ייצור עמכם קשר בהקדם: