מצבר שנפ למשאית | SOS מצברים
 
להפעלת תעודת אחריות >>
* חברה שומרת שבת *
072-33-80-190
​​
   

מצבר שנפ למשאית


כל הקשור לתחום המצברים לרכב, חברת מצברים אס. או. אס. היא מקצוענית אמיתית.

אנו דוגלים במתן שירות אמין ומקצועי ללקוח ומעניקים את המחירים הזולים ביותר. שם החברה מתאר כמובן את התנהלותה - מצברים "אס. או. אס." מתחייבת להגיע ללקוחותיה בזמן המהיר ביותר עם ניידת השירות.

אנו משווקים, מתקינים ונותנים שרות עבור מצבר שנפ למשאית, מצבר שנפ לרכב, מצבר שנפ עד הבית וגם מצברי Varta.
 

המצברים החדשים הם משולבים וכוללים בתוכם מערכת פריקה והתנעה באמצעות טכנולוגיה מתקדמת. מצבר שנפ למשאית הוא מצבר מתקדם, אשר מגיע עם מערכת רגנרציה אשר בזמן עצירה מחזירה את האנרגיה החשמלית חזרה למצבר. טכנולוגיה זו מסייעת לשמר את כמות האנרגיה.

גם תעשיית המכוניות מתקדמת בנושא, ויותר ויותר מכוניות חדשות מצויידות במערכת כיבוי מנוע בעת עצירה, דבר אשר מקטין את פליטת הגזים המזהמים. מצבר שנפ למשאית, מצבר שנפ לרכב, מצבר שנפ עד הבית וכן מצברי Varta, הם מצברים מאוד איכותיים אשר עומדים בחזית הטכנולוגיה המתקדמת. מצבר שנפ למשאית מיוצר בתהליכים מתקדמים על מנת לשפר באופן ניכר את יעילותו ותפוקתו, ובנוסף עוברים ביקורת קפדנית. מצבר שנפ למשאית אשר מיוצר על ידי חברת שנפ, נותן מענה לצרכי המשאית בצורה מושלמת. על מנת להאריך את חיי המצבר, כדאי לבדוק אותו מדי פעם, לוודאי כי הוא מעוגן היטב למקומו, לבצע בדיקה ויזואלית על מנת לוודא כי אין נזילה בשום מקום ולבדוק את גובה המים.

קיים רצון של מרבית האנשים לשמר את איכות הסביבה ולצמצם בהוצאות הדלק. זאת הסיבה לפיתוח מערכות לצמצום זיהום האויר ברכבים אשר דורשות מצברים חזקים. SOS מצברים היא חברה שנותנת שרות מא' עד ת' בכל הקשור למצברים מכל הסוגים.

 

כיום ישנה מודעות הולכת וגוברת לנושא זיהום אויר. המודעות הזו יצרה דרישה מיצרני הרכב לעמוד בתקנים עבור פליטת פחמן דו חמצני שנפלט מהרכב. עקב כך, הרבה מאוד מכוניות חדשות מצויידות במנגנון כיבוי מנוע בכל עצירה על מנת לחסוך בדלק.

על המצברים של המכוניות הללו יש הרבה יותר עומס, הם עובדים הרבה יותר קשה ממצברים של מכוניות רגילות. בעקבות כך, נעשה שינוי בתוך תעשיית המצברים כיוון שמצברים רגילים לא עמדו בעומס ואורך חייהם התקצר בצורה משמעותית.
 

מאמרים:


SOS מצברים
072-33-80-190

sosmatzberim@gmail.com 
סניף ראשי: יצחק שדה 21 בת ים
נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת!
מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:

המחירים הינם בסניפים עצמם
הגעה + התקנה בבית הלקוח
בתוספת תשלום

אס או אס מצברים בע"מ | ח.פ - 515945186   |  072-33-80-190
sosmatzberim@gmail.com סניף ראשי: דן 37, ישרש  |  
נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת!
מלאו פרטיכם בטופס ונחזור אליכם בהקדם:
איזורי שירות
סניף בת ים
יצחק שדה 21 בת ים.
טלפון:
054-836-86-68
סניף ישרש
דן 37 ישרש.
טלפון:
052-262-60-26
 

סניף נתניה
הרכב 5 נתניה.
טלפון:
053-426-90-42
סניף חיפה
ההסתדרות 35 חיפה.
טלפון:
052-944-33-22
סניף כפר סבא
הסדנא 3 כפר סבא.
טלפון: 050-783-26-26


המחירים הינם בסניפים עצמם | הגעה + התקנה בבית הלקוח בתוספת תשלום

 
 
להצעת מחיר ופרטים נוספים
מלאו פרטיכם ונציגינו ייצור עמכם קשר בהקדם: