מצבר פריקה עמוקה | SOS מצברים - המותגים הטובים בעולם
 
להפעלת תעודת אחריות >>
* חברה שומרת שבת *
072-33-80-190
​​
   

מצבר פריקה עמוקה


בכל בוקר, כאשר המוני בית ישראל וכל אזרחי המדינה יוצאים לעבודה, הם מתניעים את הרכב. אותה התנעה אפשרית לא רק בזכות הסוויץ' אלא אך ורק בזכות קיומו של מצבר. הוא דרוש למעשה לא רק בכלי רכב רגילים.

משמשים לא רק במכוניות או אוטובוסים. יש גם מצבר לבמת הרמה ולמכשירים ומתקנים נוספים (למשל במערכות סולאריות).

והפעם נספר קצת לא על מצבר לבמות הרמה או לרכב סתם אלא על מצבר פריקה עמוקה. ואם אתם צריכים דגם כלשהו, וולטה, ורטה, שנפ וכיוצא באלה, וגם כמובן מצבר פריקה עמוקה, פנו למצברים SOS. נוכל להביא לכם גם את הדגם הדרוש לכם ממש עד הבית.

מצבר לבמות הרמה

אחרי שפירטנו בכמה מילים לגבי מצבר פריקה עמוקה, נסביר ממש בקצרה על מצבר לבמת הרמה. במת הרמה זה מתקן בגודל משתנה, שנועד להוות תחליף לפיגומים או לסולמות גדולים. יש במות הרבה שיתאימו לפועל אחד ויש גם שיתאימו לכמה וכמה פועלים. אם אתם צריכים מצבר לבמות הרמה, נוכל להציע לכם פתרונות מגוונים. מצבר זה התחום שבו אנו מבינים יותר מכל ויש לנו פתרון לכל רכב ולכל מכשיר חשמלי שצריך מתח. חיפשתם מצבר פריקה עמוקה? מצברים SOS עומדים לשירותכם.

מצבר

לא משנה אם אתם מאלה שמעדיפים לכנות מצבר בשם בטרייה. אצלנו תמצאו כל מה שנחוץ. ולא מדובר רק בפתרונות שעליהם כבר דיברנו, כמו מצבר פריקה עמוקה או מצבר לבמת הרמה. מאופנועים ועד למשאיות, מרכבים אמריקאים ועד לרכבים מיפן או קוריאה, מהיום, כל מה שאתם צריכים במקום אחד. מצברים SOS: מצבר לבמות הרמה, לקלנועיות, לרכבים חשמליים, מצבר פריקה עמוקה ועוד סוגים נוספים.
 

מצבר לבמת הרמה

בהמשך נאמר כמה מילים לגבי מצבר לבמת הרמה אך לפני כן, כמה דברים על הדבר המעניין הזה, שנקרא מצבר פריקה עמוקה. קודם כל, מדובר כמובן על מצבר. הוא לא שונה בהרבה מאוד מובנים מכל מצבר לבמות הרמה או לרכב, אך יש בכל זאת הבדל מאוד מרכזי. בכל מצבר פריקה עמוקה ישנה חומצה שמשמשת כאלקטרוליט (בדומה לכל מצבר כמעט) וההבדל הוא ברמת הפריקה האפשרית. הם יכולים להסתדר גם עם פריקה עמוקה שלא תהיה אפשרית בדגם רגיל. יש בהם יותר אלקטרוליט והם יכולים לעבור הרבה יותר מחזורי עבודה (מחזורי פריקה וטעינה וחוזר חלילה). יש כמה הבדלים במבנה הפנימי, הם בדרך כלל די מסיביים וכבדים מן הרגיל. 

מאמרים:


SOS מצברים
072-33-80-190

sosmatzberim@gmail.com 
סניף ראשי: יצחק שדה 21 בת ים
נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת!
מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:

המחירים הינם בסניפים עצמם
הגעה + התקנה בבית הלקוח
בתוספת תשלום

אס או אס מצברים בע"מ | ח.פ - 515945186   |  072-33-80-190
sosmatzberim@gmail.com סניף ראשי: דן 37, ישרש  |  
נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת!
מלאו פרטיכם בטופס ונחזור אליכם בהקדם:
איזורי שירות
סניף בת ים
יצחק שדה 21 בת ים.
טלפון:
054-836-86-68
סניף ישרש
דן 37 ישרש.
טלפון:
052-262-60-26
 

סניף נתניה
הרכב 5 נתניה.
טלפון:
053-426-90-42
סניף חיפה
ההסתדרות 35 חיפה.
טלפון:
052-944-33-22
סניף כפר סבא
הסדנא 3 כפר סבא.
טלפון: 050-783-26-26


המחירים הינם בסניפים עצמם | הגעה + התקנה בבית הלקוח בתוספת תשלום

 
 
להצעת מחיר ופרטים נוספים
מלאו פרטיכם ונציגינו ייצור עמכם קשר בהקדם: