מצבר לרכב עד הבית | SOS מצברים
 
* חברה שומרת שבת *
072-394-0601
​​
   

מצבר לרכב עד הבית


אפילו כלי הרכב הכי פשוט שיש בנמצא מורכב ממגוון רחב של מכלולים משוכללים. אבל אפילו הרכב הכי משוכלל והכי יקר לא יגיע לשום מקום אם לא מותקן בו מצבר תקין.

אם בוקר אחד התעוררתם וגילתם שהרכב לא מניע, לא צריך להסתבך. אתם יכולים לפנות אלינו, מצברים SOS ונביא עד אליכם מצבר לרכב עד הבית. אתם לא צריכים גרר שיביא אתכם אל המוסך כאשר יש לכם אפשרות להזמין מצבר עד הבית. זה לא משנה אם מה שדרוש לכם זה מצבר לאיסוזו, לרכב משפחתי או לרכב שטח.

זה לא משנה אם אתם מחפשים מצברים לרכב בהרצליה או בכל מקום אחר. אתם פונים אלינו ואנחנו מביאים אליכם מצבר לרכב עד הבית.
 

מאמרים:

מצבר לאיסוזו

גם אם יש לכם רכב שטח או רכב פנאי, גם אם יש לכם רכב עבודה או משאית, מצבר עד הבית פותר לכם את הבעיה. אם חזרתם מהעבודה ונזכרתם שהחלטתם לקנות מצבר לאיסוזו, אתם לא צריכים להיטרטר בין חנויות או ספקים. מצבר לרכב עד הבית מבית מצברים SOS, כי זהו תחום העיסוק שלנו. יש לנו סניפים שיכולים לשלוח אליכם מצברים לרכב בהרצליה או לכל עיר גדולה אחרת. אנו מגיעים גם ללא מעט יישובים קטנים כי אנו יודעים עד כמה חשוב ודרוש השירות שאנו מציעים, מצבר לרכב עד הבית.

מצברים לרכב בהרצליה

גם אם אין לכם מושג כמה אמפר דרוש לכם, תשאירו לנו את המשימה, להביא לכם מצבר לרכב עד הבית. אנו נקל עליכם ונבקש לדעת לאו דווקא איזה מצבר עד הבית דרוש אלא מהו הרכב שלכם. מצבר לאיסוזו או אולי לאופנוע, אפילו פתרונות עבור קלנועית או קרוואן. גרים בהרצליה? נביא לכם מצברים לרכב בהרצליה. לא משנה היכן אתם, מצברים SOS זה מצבר לרכב עד הבית.       
 

מצבר עד הבית

שירות מצבר לרכב עד הבית יהיה טוב ויעיל לא רק אם המצבר שלכם התרוקן. שירות מצבר לרכב עד הבית יהיה טוב ויעיל לא רק אם הבנתם שהגיע הזמן להחליף את הבטרייה הישנה באחת חדשה. מצבר עד הבית זה השירות שחוסך לכם הרבה מאוד זמן וטרחה. וחוץ מזה, גם אם אין לכם שמץ של מושג איך מחליפים מצבר לאיסוזו אנו תמיד שמחים לסייע. פשוט תודיעו לנו לאן אתם צריכים שנגיע. אם דרושים לכם מצברים לרכב בהרצליה, בתל אביב או באחד המושבים, צלצלו אלינו ונגיע מהר.
 

SOS מצברים
072-394-0601

sosmatzberim@gmail.com 
סניף ראשי: יצחק שדה 21 בת ים
נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת!
מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:

המחירים הינם בסניפים עצמם
הגעה + התקנה בבית הלקוח
בתוספת תשלום

אס או אס מצברים בע"מ | ח.פ - 515945186   |  072-394-0601
sosmatzberim@gmail.com  סניף ראשי: ישרש, משק 37  |  
נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת!
מלאו פרטיכם בטופס ונחזור אליכם בהקדם:
איזורי שירות
סניף בת ים
יצחק שדה 21 בת ים.
טלפון: 0723940601
סניף ישרש
משק 37 ישרש.
טלפון: 052-2626026
 

 

סניף נתניה
הרכב 5 נתניה.
טלפון:
050-7832626
סניף חיפה
ההסתדרות 35 חיפה.
טלפון: 050-9048148
סניף כפר סבא
המעפילים 2 כפר סבא.
טלפון: 050-7832626


המחירים הינם בסניפים עצמם | הגעה + התקנה בבית הלקוח בתוספת תשלום

 
 
להצעת מחיר ופרטים נוספים
מלאו פרטיכם ונציגינו ייצור עמכם קשר בהקדם: