מצבר לרכב עד הבית בת"א | SOS מצברים
 
להפעלת תעודת אחריות >>
* חברה שומרת שבת *
072-33-80-190
​​
   

מצבר לרכב עד הבית בת"א


בכל רגע נתון כמעט, בכבישי הארץ נוסעים כלי רכב רבים. אך גבוה מעל כולם ניתן למצוא את תל אביב. עיר שוקקת חיים ומלאה כלי תחבורה מכל המינים. בעיר ובסביבתה הקרובה נוסעים אין ספור רכבים, מכל הסוגים, של כל היצרנים. רכבים חדשים וגם ישנים, רכבים עירוניים, רכבי שטח וגם רכבי עבודה. דרוש לכם מצבר לרכב עד הבית בת"א?

לא משנה איזה סוג של מצבר לרכב אתם צריכים, פנו אלינו. חוץ מזה, נוכל להביא לכם גם פתרונות נוספים, כדוגמת מצבר למלגזות. למעשה, חברת מצברים SOS יכולה להביא אליכם לא רק מצבר לרכב עד הבית בת"א. אנו מגיעים לספק וגם להרכיב מצברים לרכב ברמת השרון ובכל הסביבה.
 

מצבר לרכב

יש אנשים הפונים אלינו ואשר מבקשים מצבר לרכב עד הבית בת"א מבלי שמשנה להם היצרן. יש המחפשים מצבר למלגזות או כל מצבר לרכב מאחד היצרנים המועדפים עליהם. אנו ערוכים להביא את מיטב הדגמים, מכל יצרן שתרצו. יש מצברים לרכב ברמת השרון של וולטה. אפשר להזמין מצבר לרכב עד הבית בת"א מתוצרת ורטה או בוש. ויש גם יצרנים אחרים, שאת המצברים שלהם אנו יכולים לספק ללא כל קושי.

מצברים לרכב ברמת השרון

אם אתם מחפשים מצבר לרכב עד הבית בת"א נשאלת השאלה איזה רכב יש לכם. יש רכבים קטנים וקומפקטיים. יש רכבים גדולים ומסיביים. לא כל מצבר למלגזות יתאים בתור מצבר לרכב. המדד החשוב ביותר לבחירה הנכונה יהיה כמה אמפר דרוש. יש דגמים של 55 ושל 60 אמפר. יש כאלה שמתקשרים אלינו ומבקשים לקבל מצברים לרכב ברמת השרון של 72 אמפר. אפשר להזמין אצלנו גם מצבר לרכב עד הבית בת"א של 74 או 75 אמפר וגם יותר. ויש גם פתרונות לרכבים כבדים, משאיות, אוטובוסים וכלי רכב אחרים. מתלבטים ולא יודעים מה דרוש? רוצים מחיר הוגן ושירות טוב? מצברים SOS יספקו לכם חשמל לרכב והתנעה חלקה וטובה.
 

מצבר למלגזות

מכיוון שאנו עוסקים במצברים ובטריות ומתמחים בכך, נוכל להביא לכם מצבר לרכב עד הבית בת"א והסביבה. נוכל להגיע ולהתקין מצבר לרכב, לקלנועית, למערכות סולאריות וכן גם מצבר למלגזות. לכל היצרנים של המלגזות ורכבי העבודה אנו יכולים להתאים את הפתרון הדרוש. אם אתם מחפשים מצברים לרכב ברמת השרון במחירים נוחים, פנו אלינו. אם הרכב לא מניע, מצבר לרכב עד הבית בת"א בשירות מהיר, יעיל ואדיב.
 

מאמרים:


SOS מצברים
072-33-80-190

sosmatzberim@gmail.com 
סניף ראשי: יצחק שדה 21 בת ים
נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת!
מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:

המחירים הינם בסניפים עצמם
הגעה + התקנה בבית הלקוח
בתוספת תשלום

אס או אס מצברים בע"מ | ח.פ - 515945186   |  072-33-80-190
sosmatzberim@gmail.com  סניף ראשי: ישרש, משק 37  |  
נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת!
מלאו פרטיכם בטופס ונחזור אליכם בהקדם:
איזורי שירות
סניף בת ים
יצחק שדה 21 בת ים.
טלפון:
054-836-86-68
סניף ישרש
משק 37 ישרש.
טלפון:
052-262-60-26
 

סניף נתניה
הרכב 5 נתניה.
טלפון:
053-426-90-42
סניף חיפה
ההסתדרות 35 חיפה.
טלפון:
052-944-33-22
סניף כפר סבא
הסדנא 3 כפר סבא.
טלפון: 050-783-26-26


המחירים הינם בסניפים עצמם | הגעה + התקנה בבית הלקוח בתוספת תשלום

 
 
להצעת מחיר ופרטים נוספים
מלאו פרטיכם ונציגינו ייצור עמכם קשר בהקדם: