מצבר ורטה | SOS מצברים
 
להפעלת תעודת אחריות >>
* חברה שומרת שבת *
072-33-80-190
​​
   

מצבר ורטה


כל מי שמבין משהו במערכות הנעה כאלה ואחרות יודע כי פתרון מעולה לשם כך הינו מצבר ורטה. יתכן ששמעתם גם על מצברי סילבר ויכול מאוד להיות שגם ברכב שלכם מותקן הסוג הזה.

אצלנו, בחברת מצברים SOS תוכלו למצוא את כל הסוגים, לכל השימושים. לא רק מצבר ורטה לרכב מסוג כזה או אחר, מזדה, יונדאי, פורד, איסוזו וכן הלאה.

תוכלו למצוא גם מצבר לקרוואן או מצבר לכלים ממנועים אחרים. למשל מצבר לקלנועית או לכל מטרה אחרת.

מצבר לקלנועית

לא רק את המתח של מצבר ורטה אתם צריכים לבדוק אם אתם מחפשים לאו דווקא מצבר לקרוואן אלא גם מצבר לקלנועית. חשוב שיהיה ברשותכם דגם שפועל על האמפר המתאים. אם אתם מאלה שלא ממש מתמצאים בכל הנושא החשמלי, אם קשה לכם למצוא את הידיים ואת הרגליים עם כל מיני סוגים ושמות כמו מצברי סילבר או מצבר ורטה או סוגים אחרים. פנו אלינו. בחברת מצברים SOS נוכל לא רק לספק לכם את הבטריה המתאימה אלא גם נוכל להרכיב את הכל בצורה הנכונה, עם האמפר הנכון.

מצברי סילבר

גם פתרון איכותי כמו מצבר ורטה לא יכול לחיות לנצח. דבר דומה ניתן לומר גם על כל חברה אחרת שמייצרת בטריות, אם זה מצברי סילבר ואם זה וולטה. אם אתם מרגישים שיש בעיות בהטענה, אפשר להחליף בחדש על מנת שלא להיתקע. אם אתם צריכים שנביא עד אליכם מצבר לקרוואן כדי שלא תבזבזו את זמנכם, הזמינו אותנו ונגיע מהר. אם יש צורך בפתרון מסוג מצבר לקלנועית גם את זה נוכל להגיע ולהרכיב בשבילכם. כחברה מובילה, מצברים SOS מחזיקה ברשותה צוות עובדים מנוסה וכן מגוון רחב של מצברים, לכל השימושים. אם חיפשתם מצבר ורטה או כל סוג אחר, אצלנו תמצאו את מיטב הפתרונות, באחריות.
 

מצבר לקרוואן

אם אתם אוהבים מאוד לנסוע לטיולים, כנראה כבר שמעתם על הטרנד של טיולים בקרוואן. למעשה, אולי אתם שוקלים ממש בימים אלה לרכוש קרוואן או שאולי יש לכם אחד שכבר גמא אי אלו קילומטרים. לתשומת לבכם, מצבר ורטה שיוכל לשמש אתכם צריך להיות כזה שמתאים בתור מצבר לקרוואן. אל תנסו לבצע אלתורים ולנסות לחבר מצבר לקלנועית או אחד אחר שיש ברשותכם. השתמשו אך ורק בפתרון מתאים של מצבר ורטה במתח ובאמפר שיתאימו לשם כך. לכל הפתרונות שאתם צריכים, לרבות מצברי סילבר המומחים של חברת מצברים SOS עומדים לשירותכם.

 

מאמרים:


SOS מצברים
072-33-80-190

sosmatzberim@gmail.com 
סניף ראשי: יצחק שדה 21 בת ים
נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת!
מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:

המחירים הינם בסניפים עצמם
הגעה + התקנה בבית הלקוח
בתוספת תשלום

אס או אס מצברים בע"מ | ח.פ - 515945186   |  072-33-80-190
sosmatzberim@gmail.com סניף ראשי: דן 37, ישרש  |  
נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת!
מלאו פרטיכם בטופס ונחזור אליכם בהקדם:
איזורי שירות
סניף בת ים
יצחק שדה 21 בת ים.
טלפון:
054-836-86-68
סניף ישרש
דן 37 ישרש.
טלפון:
052-262-60-26
 

סניף נתניה
הרכב 5 נתניה.
טלפון:
053-426-90-42
סניף חיפה
ההסתדרות 35 חיפה.
טלפון:
052-944-33-22
סניף כפר סבא
הסדנא 3 כפר סבא.
טלפון: 050-783-26-26


המחירים הינם בסניפים עצמם | הגעה + התקנה בבית הלקוח בתוספת תשלום

 
 
להצעת מחיר ופרטים נוספים
מלאו פרטיכם ונציגינו ייצור עמכם קשר בהקדם: