מצבר ורטה | SOS מצברים
 
* חברה שומרת שבת *
072-394-0601
​​
   

מצבר ורטה


כל מי שמבין משהו במערכות הנעה כאלה ואחרות יודע כי פתרון מעולה לשם כך הינו מצבר ורטה. יתכן ששמעתם גם על מצברי סילבר ויכול מאוד להיות שגם ברכב שלכם מותקן הסוג הזה.

אצלנו, בחברת מצברים SOS תוכלו למצוא את כל הסוגים, לכל השימושים. לא רק מצבר ורטה לרכב מסוג כזה או אחר, מזדה, יונדאי, פורד, איסוזו וכן הלאה.

תוכלו למצוא גם מצבר לקרוואן או מצבר לכלים ממנועים אחרים. למשל מצבר לקלנועית או לכל מטרה אחרת.

מצבר לקלנועית

לא רק את המתח של מצבר ורטה אתם צריכים לבדוק אם אתם מחפשים לאו דווקא מצבר לקרוואן אלא גם מצבר לקלנועית. חשוב שיהיה ברשותכם דגם שפועל על האמפר המתאים. אם אתם מאלה שלא ממש מתמצאים בכל הנושא החשמלי, אם קשה לכם למצוא את הידיים ואת הרגליים עם כל מיני סוגים ושמות כמו מצברי סילבר או מצבר ורטה או סוגים אחרים. פנו אלינו. בחברת מצברים SOS נוכל לא רק לספק לכם את הבטריה המתאימה אלא גם נוכל להרכיב את הכל בצורה הנכונה, עם האמפר הנכון.

מצברי סילבר

גם פתרון איכותי כמו מצבר ורטה לא יכול לחיות לנצח. דבר דומה ניתן לומר גם על כל חברה אחרת שמייצרת בטריות, אם זה מצברי סילבר ואם זה וולטה. אם אתם מרגישים שיש בעיות בהטענה, אפשר להחליף בחדש על מנת שלא להיתקע. אם אתם צריכים שנביא עד אליכם מצבר לקרוואן כדי שלא תבזבזו את זמנכם, הזמינו אותנו ונגיע מהר. אם יש צורך בפתרון מסוג מצבר לקלנועית גם את זה נוכל להגיע ולהרכיב בשבילכם. כחברה מובילה, מצברים SOS מחזיקה ברשותה צוות עובדים מנוסה וכן מגוון רחב של מצברים, לכל השימושים. אם חיפשתם מצבר ורטה או כל סוג אחר, אצלנו תמצאו את מיטב הפתרונות, באחריות.
 

מצבר לקרוואן

אם אתם אוהבים מאוד לנסוע לטיולים, כנראה כבר שמעתם על הטרנד של טיולים בקרוואן. למעשה, אולי אתם שוקלים ממש בימים אלה לרכוש קרוואן או שאולי יש לכם אחד שכבר גמא אי אלו קילומטרים. לתשומת לבכם, מצבר ורטה שיוכל לשמש אתכם צריך להיות כזה שמתאים בתור מצבר לקרוואן. אל תנסו לבצע אלתורים ולנסות לחבר מצבר לקלנועית או אחד אחר שיש ברשותכם. השתמשו אך ורק בפתרון מתאים של מצבר ורטה במתח ובאמפר שיתאימו לשם כך. לכל הפתרונות שאתם צריכים, לרבות מצברי סילבר המומחים של חברת מצברים SOS עומדים לשירותכם.

 

מאמרים:


SOS מצברים
072-394-0601

sosmatzberim@gmail.com 
סניף ראשי: יצחק שדה 21 בת ים
נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת!
מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:

המחירים הינם בסניפים עצמם
הגעה + התקנה בבית הלקוח
בתוספת תשלום

אס או אס מצברים בע"מ | ח.פ - 515945186   |  072-394-0601
sosmatzberim@gmail.com  סניף ראשי: ישרש, משק 37  |  
נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת!
מלאו פרטיכם בטופס ונחזור אליכם בהקדם:
איזורי שירות
סניף בת ים
יצחק שדה 21 בת ים.
טלפון: 0723940601
סניף ישרש
משק 37 ישרש.
טלפון: 052-2626026
 

 

סניף נתניה
הרכב 5 נתניה.
טלפון:
050-7832626
סניף חיפה
ההסתדרות 35 חיפה.
טלפון: 050-9048148
סניף כפר סבא
הסדנא 3 כפר סבא.
טלפון: 050-7832626


המחירים הינם בסניפים עצמם | הגעה + התקנה בבית הלקוח בתוספת תשלום

 
 
להצעת מחיר ופרטים נוספים
מלאו פרטיכם ונציגינו ייצור עמכם קשר בהקדם: