מצבר בכפר סבא | SOS מצברים
 
להפעלת תעודת אחריות >>
* חברה שומרת שבת *
072-33-80-190
​​
   

מצבר בכפר סבא


המצבר זה חלק חשוב מהרכב, ברגע שנתקעת בלי מצבע אז נתקעת עם הרכב. אצל SOS מצברים תמצא את כל סוגי המצברים המתאימים בול לרכב שלך, במחירים הזולים בארץ. למצבר ברכב יש חלק חשוב מהתפוקה של הרכב, אם המצבר לא מותאם לרכב, זה ישפיע מאוד על הרכב, כדי לקבל הרכב בתפוקתו המלאה צריך לוודאות שכל החלקים בו מתאימים לרכב עצמו ולא לרכב אחר עם נתונים אחרים.

אצל SOS מצברים תמצא מצברים בכל הארץ לא משנה איפה תצטרך עם הצוות הכי מקצועי לתאם לך המצבר שאתה צריך בדיוק, במחירים הזולים בארץ, מצבר בהוד השרון, מצבר בכפר סבא, איפה שתצטרך. עם בטחון שקיבלת מה שאמור לקבל לנסיעה חלקה. סניף של מצברים בכפר סבא כמו כל הסניפים של SOS מצברים בכל רחבי הארץ, תמצא מצבר ברמת השרון עם כל המבחרים שמתאימים לרכב שלך גם במחירים הכי זולים בארץ. 

זה מאוד חשוב לקבל השירות הזה בכל רחבי הארץ, כך שלא תתקע לגמרי. בגלל זה SOS מצברים פתחה סניפים בכל רחבי הארץ לשרת אותך איפה שתצטרך. אצלם תמצא, מצבר ברעננה, מצבר בכפר סבא, ועוד בכל רחבי הארץ. יש כמה מבחר של מצברים לכל רכב שיתאימו לרכב. עדיין צריך לוודאות שקיבלת המצבר המתאים לרכב. בגלל זה צריך לוודאות שתקבל השירות הנכון עם הייעוץ הנכון למבחר שלך כדי לא לפגוע ברכב שלך. תפנה לסניף של SOS מצבר ברעננה וגם מצבר בכפר סבא לקבל הייעוץ, המוצר והשירות המושלמים שאין כמוהם בארץ. 
 

אם נתקעת וצריך מצברים בכל רחבי הארץ, סניפים למצוא מצברים בכפר סבא וגם מצבר בהוד השרון תפנה אל SOS מצברים לקבל השירות המקצועי עם כל המבחר של המצברים שתצטרך לכל סוג רכב. כל רכב מבקש נתוני מצבר מסויימים שיתאימו לרכב עצמו, לקבל המצבר הנכון לרכב שיש לו השפעה גדולה על הרכב עצמו, צריך לקבל שירות מצוות טכני המבין עניין, לא רק מוכר שימכור לך מצבר, צריך להבין ברכב כדי לבחור איזה מצבר בשביל הרכב. SOS מצברים תשרת אותך עם השירות המקצועי ותקבל המצבר הנכון לרכב שלך מהסוג הכי טוב במחירים הכי זולים בארץ בכל רחבי הארץ, תפנה לסניפים של מצבר ברמת השרון וגם מצבר בכפר סבא לקבל כל המבחר של המצברים שמתאימים לרכב שלך עם המבחר היחיד בארץ במחירים הזולים בארץ. 
 

מאמרים:


SOS מצברים
072-33-80-190

sosmatzberim@gmail.com 
סניף ראשי: יצחק שדה 21 בת ים
נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת!
מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:

המחירים הינם בסניפים עצמם
הגעה + התקנה בבית הלקוח
בתוספת תשלום

אס או אס מצברים בע"מ | ח.פ - 515945186   |  072-33-80-190
sosmatzberim@gmail.com  סניף ראשי: ישרש, משק 37  |  
נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת!
מלאו פרטיכם בטופס ונחזור אליכם בהקדם:
איזורי שירות
סניף בת ים
יצחק שדה 21 בת ים.
טלפון:
054-836-86-68
סניף ישרש
משק 37 ישרש.
טלפון:
052-262-60-26
 

סניף נתניה
הרכב 5 נתניה.
טלפון:
053-426-90-42
סניף חיפה
ההסתדרות 35 חיפה.
טלפון:
052-944-33-22
סניף כפר סבא
הסדנא 3 כפר סבא.
טלפון: 050-783-26-26


המחירים הינם בסניפים עצמם | הגעה + התקנה בבית הלקוח בתוספת תשלום

 
 
להצעת מחיר ופרטים נוספים
מלאו פרטיכם ונציגינו ייצור עמכם קשר בהקדם: