מצברי פריקה עמוקה | SOS מצברים
 
להפעלת תעודת אחריות >>
* חברה שומרת שבת *
072-33-80-190
​​
   

מצברי פריקה עמוקה


מצברי פריקה עמוקה הינם מצברים הנטענים בכל פעם מחדש והם מיועדים לביצוע שימוש חוזר באנרגיה אשר נצברה בזמן ההתנעה. השימושים העיקריים שלמצברי פריקה עמוקה הם בקלנועיות, קראוונים, מכונות לשטיפת רצפה, במות הרמה, כסאות נכים ממונעים, סירות, רכבי גולף וכו'. חברת אס או אס גאה להיות המשווקת המובילה של מצברי פריקה עמוקה איכותיים של טובי היצרנים בעולם.

מצברי פריקה עמוקה – שימושים
מצברי פריקה עמוקה נחשבים לאיכותיים ובעלי מהימנות גבוהה והם משמשים למגוון תעשיות. הייחודיות של מצברי פריקה עמוקה הוא היכולת לניצול האנרגיה אשר אוחסנה במצבר לאורך זמן הפעולה. בשונה ממצבר רכב רגיל, מצברים אלה הינם בעלי יכולת הטענה מחדש, מה שמאפשר שימוש בכל פעם מחדש באותו המצבר לאורך הזמן. מצבר פרקיה עמוקה מיועד לפרוק את המטען שלו בפרקי זמן ארוכים ובשונה ממצבר גיל המיועד להצתות מהירות, הרי שמצב זה מותאם לשימוש ותפעול ממושך ורציף של המכונה אותה הוא מפעיל.

מצברי פריקה עמוקה – מאפיינים
מצבר פריקה עמוקה הינו מצבר סגור אשר תחזוקתו איה כוללת החלפת נוזלים. מדובר במצבר בטוח מאוד לשימוש אשר אין בו חשמל זמין. נוכח הנתונים הללו, מצברי פריקה עמוקה משמשים כמקור חשמל לסירות, יאכטות וכן לרכבים חשמליים אשר בזכות המצבר הייחודי יכולים להיות מונעים ולהגיע למרחקים גדולים. מצבר פריקה עמוקה מגיע במגוון גדלים והוא מותאם לייעודים שונים, בין אם מדובר בקלנועיות, כיסאות גלגלים ממונעים ועוד. מצברי פריקה עמוקה נחשבים לייעודיים וניתן לרכוש אותם בהתאם להוראות הצרכן של הכלי אותו הם אמורים להפעיל. חשוב לדעת כי מצברי פריקה עמוקה מיועדים למגוון שימושים והם שונים מייעוד לייעוד מבחינת המאפיינים שלהם ותכונותיהם.

אס או אס מצברים - שירותי דרך, תיקונים והחלפת מצברים
חברת אס או אס מצברים גאה להוביל במשך שנים ארוכות את תחום המצברים בישראל. אנו מתמחים במתן מגוון שירותי דרך, טיפולים ותיקונים הכוללים החלפת מצברים. חברתנו מציעה ללקוחותיה מגוון אפשרויות רחב בתחום המצברים, הכוללות מצברים איכותיים ועמידים במיוחד של מיטב היצרניות בעולם. אחד מתחומי ההתמחות של אס או אס מצברים הוא במצברי פריקה עמוקה ייעודיים. אנו נשמח לעמוד לשירותכם ולספק עבורכם מגוון שירותים בתחום המצברים וזאת מתוך הקפדה על מקצועיות ומצוינות השירות וכן על יחס אישי ואדיב לכל לקוח.

 

SOS מצברים
072-33-80-190

sosmatzberim@gmail.com 
סניף ראשי: יצחק שדה 21 בת ים
נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת!
מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:

המחירים הינם בסניפים עצמם
הגעה + התקנה בבית הלקוח
בתוספת תשלום

אס או אס מצברים בע"מ | ח.פ - 515945186   |  072-33-80-190
sosmatzberim@gmail.com סניף ראשי: דן 37, ישרש  |  
נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת!
מלאו פרטיכם בטופס ונחזור אליכם בהקדם:
איזורי שירות
סניף בת ים
יצחק שדה 21 בת ים.
טלפון:
054-836-86-68
סניף ישרש
דן 37 ישרש.
טלפון:
052-262-60-26
 

סניף נתניה
הרכב 5 נתניה.
טלפון:
053-426-90-42
סניף חיפה
ההסתדרות 35 חיפה.
טלפון:
052-944-33-22
סניף כפר סבא
הסדנא 3 כפר סבא.
טלפון: 050-783-26-26


המחירים הינם בסניפים עצמם | הגעה + התקנה בבית הלקוח בתוספת תשלום

 
 
להצעת מחיר ופרטים נוספים
מלאו פרטיכם ונציגינו ייצור עמכם קשר בהקדם: