מצבר פריקה עמוקה | SOS מצברים - המותגים המובילים בעולם
 
להפעלת תעודת אחריות >>
* חברה שומרת שבת *
072-33-80-190
​​
   

מצבר פריקה עמוקה

מצבר פריקה עמוקה

מצבר פריקה עמוקה איכותי ועמיד

כשמדובר על מצברים,  מצבר פריקה עמוקה הוא בעל יתרונות רבים. זהו מצבר שמאפשר ניצול מלא של כל האנרגיה האגורה בתוכו בזמינות במיידית, כשהטעינה שלו מהירה מאוד. ישנם כמה סוגים של מצברי פריקה עמוקה. על מנת לבחור את הסוג המתאים ביותר לרכבכם, חברת SOS מצברים מזמינה אתכם להתייעץ עם אחד מאנשי הצוות המקצועי שלנו. נציגינו ואנשי הצוות המקצועי יעניקו לכם ליווי מרגע ההתלבטות באיזה סוג של מצבר לבחור ועד שהמצבר המדוייק יותקן ברכבכם. השרות ניתן לכל סוגי הרכבים ולכל סוגי המצברים הקיימים, כולל מצבר פריקה עמוקה, שהוא בעל יכולת אספקת חשמל חזקה ביותר. מצבר זה מתאים לרכבים חשמליים, לסירות וליאכטות, למלגזות, למכונות ולמלגזות, למערכות תקשורת ולמערכות גיבוי עוצמתיות ועוד שורה ארוכה של צרכים ייחודיים. לבחירה של מצבר יש משמעות רבה והיא אשר תיקבע את איכות הפעילות השוטפת של המערכות בצורה חלקה וללא תקלות. ביכולתו של מצבר זהלפרוק כשבעים אחוזים מהקיבולת שלו בבת אחת ועדיין לשמור על תקינותו שלו עצמו ועל תקינות המערכות, המכונות או המכשירים אליו הוא מחובר. היתרון הגדול ביותר של מצבר פריקה עמוקה הוא ביכולת הטעינה המהירה שלו. בנוסף, ניתן לעשות בו שימוש לפרקי זמן ארוכים לאין שעור ביחס למצבר רגיל, כך שלמעשה, ישנם יתרונות רבים גם בזמן שימוש וגם בזמן טעינה. ידוע כי מצברי פריקה עמוקה אינם פולטים גזים ולכן השימוש בהם הוא ידידותי לסביבה. הסיבה לכך היא שהמצברים הללו בנויים בצורה שונה ממצברים רגילים, הם אינם מכילים מים ולכן הם יבשים ואטומים. מצברי פריקה עמוקה נועדו לעמוד בעומסים כבדים למשך תקופות ארוכות.

SOS מצברים ממליצים לכם על תחזוקה שוטפת של המצבר שלכם על מנת לשמור עליו לאורך זמן. יחד עם זאת, כשמדובר על מצבר פריקה עמוקה, התחזוקה שלו מסתכמת בניקוי קוטבי המצבר ושמירה על רמת טעינה מלאה. מאוד לא מומלץ להביא לפריקה כמעט מלאה של המצבר, שאם לא כן,  הדבר עלול להביא לסיום פעולתו ותקינותו.

SOS מצברים מציעים לכם מבחר ענק של מצברים ממיטב המותגים העולמיים, וכל זה במחירים נוחים והוגנים. החוכמה היא לבחור מצבר שישמש אתכם בצורה מיטבית וגם ישמור על כיסכם. כשטובת לקוחותינו לנגד עינינו, אנו ב- SOS מצברים, נשמח לעזור לכם להגיע לבחירה המדוייקת ביותר עבורכם, תוך מתן שרות אישי ואדיב לכל לקוח. 

SOS מצברים
072-33-80-190

sosmatzberim@gmail.com 
סניף ראשי: יצחק שדה 21 בת ים
נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת!
מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:

המחירים הינם בסניפים עצמם
הגעה + התקנה בבית הלקוח
בתוספת תשלום

אס או אס מצברים בע"מ | ח.פ - 515945186   |  072-33-80-190
sosmatzberim@gmail.com סניף ראשי: דן 37, ישרש  |  
נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת!
מלאו פרטיכם בטופס ונחזור אליכם בהקדם:
איזורי שירות
סניף בת ים
יצחק שדה 21 בת ים.
טלפון:
054-836-86-68
סניף ישרש
דן 37 ישרש.
טלפון:
052-262-60-26
 

סניף נתניה
הרכב 5 נתניה.
טלפון:
053-426-90-42
סניף חיפה
ההסתדרות 35 חיפה.
טלפון:
052-944-33-22
סניף כפר סבא
הסדנא 3 כפר סבא.
טלפון: 050-783-26-26


המחירים הינם בסניפים עצמם | הגעה + התקנה בבית הלקוח בתוספת תשלום

 
 
להצעת מחיר ופרטים נוספים
מלאו פרטיכם ונציגינו ייצור עמכם קשר בהקדם: