מצברים לרכב בת"א | SOS מצברים
 
להפעלת תעודת אחריות >>
* חברה שומרת שבת *
072-33-80-190
​​
   

מצברים לרכב בת"א


מתי הסתכלתם ברכב שלכם, ולא רק מבחוץ? אנו מקווים שאתם מקפידים להציץ מפעם לפעם מתחת למכסה המנוע ולבדוק את מצב השמן והמים. ועוד דבר חשוב מפעם לפעם לבדוק. חשוב לבדוק את מצב הבטרייה. אצלנו, בחברת מצברים SOS אפשר להשיג מצברים לרכב בת"א.

לכל סוגי הרכבים, פרטיים או כבדים. אנו יכולים להביא עד אליכם את מה שדרוש לכם ולא רק מצברים לרכב בת"א. אם נתקלתם בבעיית התנעה, נוכל לשלוח לכתובת שלכם מצבר לרכב בהרצליה. אם הבנתם שהגיע הזמן להחליף, נוכל להביא לכם גם מצבר לרכב ברמת השרון. ואין שום סיבה שתושבי פתח תקווה יהיו מקופחים אז אנו בהחלט שמחים לספק גם מצבר לרכב עד הבית בפתח תקווה.
 

מצבר לרכב ברמת השרון

אם אתם רוצים לדעת מעט יותר על מצברים לרכב בת"א נשמח לתאר בקצרה. כמובן שההסבר הזה נכון גם לגבי מצבר לרכב בהרצליה או מצבר לרכב ברמת השרון כי עקרון ההפעלה איננו משתנה. אז מה זה בעצם המתקן הזה? זה סוג של בטרייה על בסיס עופרת חומצה. בכל אחד מאותם מצברים לרכב בת"א נפוצים יש כמה תאים (בדרך כלל 6). כל תא יודע לייצר בסביבות 2 וולט כך שאם אתם מזמינים מצבר לרכב עד הבית בפתח תקווה אתם מקבלים פתרון של 12 וולט שמתאים למרבית הרכבים.

מצבר לרכב עד הבית בפתח תקווה

אם אתם רוצים לדעת עוד כמה דברים לגבי מצברים לרכב בת"א נגלה כי האלטרנטור הוא החלק שמטעין את המצבר כדי שלא יתרוקן לגמרי. לסיכום, אם אתם מחפשים מצבר לרכב בהרצליה אם אתם רוצים לדעת יותר על מצבר לרכב ברמת השרון פנו למצברים SOS. נביא אליכם ומהר מצבר לרכב עד הבית בפתח תקווה ולכל מקום אחר וכמובן נשלח מצברים לרכב בת"א.
 

מצבר לרכב בהרצליה

מצברים SOS מאמינים בשילוב ללא פשרות, של איכות, מהירות, מחיר. יש לנו את כל הסוגים האיכותיים של מצברים לרכב בת"א. יש לנו את כל הפתרונות לרכב פרטי, לציי רכב, לאוטובוסים, משאיות, אופנועים. כל מצבר לרכב בהרצליה נוכל להביא. כל מצבר לרכב ברמת השרון נוכל לספק. וולטה או ורטה וכל יתר הסוגים, פשוט תאמרו לנו איזה מצבר לרכב עד הבית בפתח תקווה אתם צריכים. למעשה, גם אם אתם לא בטוחים אילו מצברים לרכב בת"א נחוצים לכם זה לא מסובך. נשאל אתכם כמה שאלות פשוטות ונדע בדיוק מה אתם צריכים.

 

מאמרים:


SOS מצברים
072-33-80-190

sosmatzberim@gmail.com 
סניף ראשי: יצחק שדה 21 בת ים
נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת!
מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:

המחירים הינם בסניפים עצמם
הגעה + התקנה בבית הלקוח
בתוספת תשלום

אס או אס מצברים בע"מ | ח.פ - 515945186   |  072-33-80-190
sosmatzberim@gmail.com סניף ראשי: דן 37, ישרש  |  
נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת!
מלאו פרטיכם בטופס ונחזור אליכם בהקדם:
איזורי שירות
סניף בת ים
יצחק שדה 21 בת ים.
טלפון:
054-836-86-68
סניף ישרש
דן 37 ישרש.
טלפון:
052-262-60-26
 

סניף נתניה
הרכב 5 נתניה.
טלפון:
053-426-90-42
סניף חיפה
ההסתדרות 35 חיפה.
טלפון:
052-944-33-22
סניף כפר סבא
הסדנא 3 כפר סבא.
טלפון: 050-783-26-26


המחירים הינם בסניפים עצמם | הגעה + התקנה בבית הלקוח בתוספת תשלום

 
 
להצעת מחיר ופרטים נוספים
מלאו פרטיכם ונציגינו ייצור עמכם קשר בהקדם: