מצבר למשאית | SOS מצברים - המותגים הטובים בעולם
 
להפעלת תעודת אחריות >>
* חברה שומרת שבת *
072-33-80-190
​​
   

מצבר למשאית


החלפת מצבר למשאית הינה פעולה חיונית וחשובה כחלק מתחזוקה נכונה של המשאית המהווה כלי עבודה אשר אמור לספק עמידות ואמינות בעבודה מאומצת לאורך זמן. החלפת מצבר למשאיות הינה אפשרות יעילה, זולה ומשתלמת בהשוואה לחלופה שהיא גרירת המשאית למוסך. המשאית היא למעשה העסק של הנהג ולכן יש להתייחס אליה באחריות רבה, כאשר החלפת מצבר למשאית ורכישת מצבר חדש היא אחת הפעולות השגרתיות וחשובות בשמירה על תקינות ובטיחות המשאית. חברת אס או אס מצברים מספקת  שירותי דרך לנהגי משאיות אשר מהווים פתרון ומבטיחים מפני תקלות באמצע הדרך. שירותי דרך למשאיות כוללים החלפת מצברים למשאיות שנגמר ומומלץ להסתייע בשירותי חברה מקצועית בתחום על מנת להבטיח כי מלאכת התיקון מבוצעת בצורה מקצועית ביותר.

מצבר למשאית – הלב הפועם של העסק שלכם
מצברים למשאית הינם גדולים ועוצמתיים יותר, הם בעלי קיבולת גבוהה בהשוואה למצברים של רכבים פרטיים או מסחריים ויש לשמור על תקינותם שכן המצבר נוטה להישחק במהירות בעבודה במשאית וזאת בשל אופי העבודה המאומץ של משאיות אשר נוסעות שעות רבות ביממה וברציפות. נהגי משאית עצמאיים או בעלי חברות תובלה, מחויבים להקפיד על החלפת מצברים בזמן ובאופן תדיר וזאת על מנת להימנע מהשבתה של הרכב הגורמת לאובדן הכנסות. שירות החלפת מצברים מבית אס או אס מצברים הינו חיוני ויעיל והנהגים המנוסים יודעים מתי נכון להזמין מצבר חדש בטרם המשאית נתקעת באמצע הדרך. בעת החלפת מצבר, חשוב לוודא כי הוא מתאים מבחינת סוג וקיבולת לדגם המשאית וכי הוא חזק דיו לעמוד בעומס הנדרש בפעילות השוטפת של כלי הרכב.

אס או אס מצברים – שירותי דרך ותיקונים מקצועיים, החלפת מצבר למשאית
בדיקת מצבר היא פעולה המבוצעת לפני כל נסיעה. במידה והמשאית משבתת, הרי שיש לנתק את המצבר מהמנוע ולחברו רק לקראת הנסיעה הבאה. במשאית אשר עומדת כמה ימים ברציפות, יש לנתק את המצבר וזאת במטרה למנוע בהתרוקנות שלו בדומה לרכב פרטי. עם התקרבות מועד פקיעתו של המצבר, יש לבצע בדיקת כשירות ומומלץ להסתייע בחברה מקצועית שהו תחום התמחותה. חברת אס או אס מצברים מספקת שירות מיידי ודחוף לנהגי משאיות הכולל ביצוע בדיקת מתח, חילוץ למוסך, החלפת מצברים למשאיות ועוד וכל זאת תוך הקפדה על מקצועיות, מצוינות ואיכות השירות ועל יחס אישי ואדיב.

 
מצבר למשאית

SOS מצברים
072-33-80-190

sosmatzberim@gmail.com 
סניף ראשי: יצחק שדה 21 בת ים
נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת!
מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:

המחירים הינם בסניפים עצמם
הגעה + התקנה בבית הלקוח
בתוספת תשלום

אס או אס מצברים בע"מ | ח.פ - 515945186   |  072-33-80-190
sosmatzberim@gmail.com סניף ראשי: דן 37, ישרש  |  
נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת!
מלאו פרטיכם בטופס ונחזור אליכם בהקדם:
איזורי שירות
סניף בת ים
יצחק שדה 21 בת ים.
טלפון:
054-836-86-68
סניף ישרש
דן 37 ישרש.
טלפון:
052-262-60-26
 

סניף נתניה
הרכב 5 נתניה.
טלפון:
053-426-90-42
סניף חיפה
ההסתדרות 35 חיפה.
טלפון:
052-944-33-22
סניף כפר סבא
הסדנא 3 כפר סבא.
טלפון: 050-783-26-26


המחירים הינם בסניפים עצמם | הגעה + התקנה בבית הלקוח בתוספת תשלום

 
 
להצעת מחיר ופרטים נוספים
מלאו פרטיכם ונציגינו ייצור עמכם קשר בהקדם: