מצברים לאנרגיה סולארית | SOS מצברים
 
* חברה שומרת שבת *
072-394-0601
​​
   

מצברים לאנרגיה סולארית


אם הבטתם לאחרונה מחוץ לחלון, יהיה בטוח להניח שראיתם את קרני השמש. אפילו אם אתם קוראים את הדברים הללו באמצע החורף, שמש היא אורחת של קבע בארצנו. כמומחים למצברים, אנו יודעים להעריך גם את השמש כמקור לאנרגיה.

לכן, אם אתם מחפשים מצברים לאנרגיה סולארית יש לנו בשבילכם את הדגמים המובילים בעולם. אך בנוסף, יש לנו להציע לכם לא רק מצברים לאנרגיה סולארית.

יש מצברים לקרוואנים ולכל סוגי הרכבים וכן מצברים לבמת הרמה. אם אתם לא לגמרי בטוחים מה דרוש לכם, כמה אמפר, מהו המתח או מה לגבי מצבר מחיר, המומחים של מצברים SOS זמינים בשבילכם.
 

מאמרים:

מצברים לבמת הרמה

אם אתם עוסקים בעבודות קבלנות, יתכן מאוד שלא דרושים לכם מצברים לאנרגיה סולארית. יתכן מאוד שגם מצברים לקרוואנים זה לא משהו שאתם צריכים, ממש לא. אם אתם פונים כדי לקבל הצעת מחיר ואם אתם רוצים לדעת לגבי מצבר מחיר, אפשר להניח שמה שמדבר אליכם אלה הם מצברים לבמת הרמה. יש לנו את כל הסוגים בשבילכם. ואם בכל זאת דרושים לכם מצברים לאנרגיה סולארית אין לנו שום בעיה לספק לכם אותם.

מצבר מחיר

מחירו של מצבר נקבע בהתאם לכל מיני קריטריונים. למשל לא מספיק לומר שאתם צריכים מצברים לאנרגיה סולארית או מצברים לקרוואנים. צריך לדעת איזה מוצר אתם מעדיפים, למשל וולטה, ורטה, שנפ, וולקן. ולא רק שם היצרן או המותג הנחוץ הוא זה מה שקובע הכל לגבי מצבר מחיר. יש הבדל בין דגמים שבהם יש חומצה נוזלית ובין דגמים שבהם יש חומצה בצורה ג'ל. ויש גם דגמים של פריקה מהירה ויש כמובן דגמים גדולים וכבדים למשאיות או אוטובוסים. אנחנו מבינים כל מה שצריך לדעת על מצברים לבמת הרמה, לרכבים וכמובן גם מצברים לאנרגיה סולארית. מצברים SOS: אנו יכולים להציע לכם מחיר מעולה ושווה לכם לשמוע גם על המבצעים שלנו, במיוחד עבורכם.
 

מצברים לקרוואנים

לפני שאתם רוכשים מצברים לאנרגיה סולארית אתם תמיד מוזמנים להתייעץ איתנו. נוכל לעזור לכם גם עם כל הסוגים של מצברים לקרוואנים. נוכל לעזור לכם לבחור את הפתרון למזדה שלכם, למיצובישי או לכל רכב אחר. אם חיפשתם גם שירות וגם מצבר מחיר שיהיה הוגן ואפילו זול למדי, פנו למצברים SOS. אצלנו, מטפלים בכל הציוד בצורה מקצועית. מצברים לבמת הרמה או מצברים לאנרגיה סולארית, הכל מאוחסן כהלכה בכדי שתקבלו מוצר מעולה, תקין ופעיל.
 

SOS מצברים
072-394-0601

sosmatzberim@gmail.com 
סניף ראשי: יצחק שדה 21 בת ים
נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת!
מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:

המחירים הינם בסניפים עצמם
הגעה + התקנה בבית הלקוח
בתוספת תשלום

אס או אס מצברים בע"מ | ח.פ - 515945186   |  072-394-0601
sosmatzberim@gmail.com  סניף ראשי: ישרש, משק 37  |  
נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת!
מלאו פרטיכם בטופס ונחזור אליכם בהקדם:
איזורי שירות
סניף בת ים
יצחק שדה 21 בת ים.
טלפון: 0723940601
סניף ישרש
משק 37 ישרש.
טלפון: 052-2626026
 

 

סניף נתניה
הרכב 5 נתניה.
טלפון:
050-7832626
סניף חיפה
ההסתדרות 35 חיפה.
טלפון: 050-9048148
סניף כפר סבא
הסדנא 3 כפר סבא.
טלפון: 050-7832626


המחירים הינם בסניפים עצמם | הגעה + התקנה בבית הלקוח בתוספת תשלום

 
 
להצעת מחיר ופרטים נוספים
מלאו פרטיכם ונציגינו ייצור עמכם קשר בהקדם: