מצברים לאנרגיה סולארית | SOS מצברים
 
להפעלת תעודת אחריות >>
* חברה שומרת שבת *
072-33-80-190
​​
   

מצברים לאנרגיה סולארית


אם הבטתם לאחרונה מחוץ לחלון, יהיה בטוח להניח שראיתם את קרני השמש. אפילו אם אתם קוראים את הדברים הללו באמצע החורף, שמש היא אורחת של קבע בארצנו. כמומחים למצברים, אנו יודעים להעריך גם את השמש כמקור לאנרגיה.

לכן, אם אתם מחפשים מצברים לאנרגיה סולארית יש לנו בשבילכם את הדגמים המובילים בעולם. אך בנוסף, יש לנו להציע לכם לא רק מצברים לאנרגיה סולארית.

יש מצברים לקרוואנים ולכל סוגי הרכבים וכן מצברים לבמת הרמה. אם אתם לא לגמרי בטוחים מה דרוש לכם, כמה אמפר, מהו המתח או מה לגבי מצבר מחיר, המומחים של מצברים SOS זמינים בשבילכם.
 

מצברים לבמת הרמה

אם אתם עוסקים בעבודות קבלנות, יתכן מאוד שלא דרושים לכם מצברים לאנרגיה סולארית. יתכן מאוד שגם מצברים לקרוואנים זה לא משהו שאתם צריכים, ממש לא. אם אתם פונים כדי לקבל הצעת מחיר ואם אתם רוצים לדעת לגבי מצבר מחיר, אפשר להניח שמה שמדבר אליכם אלה הם מצברים לבמת הרמה. יש לנו את כל הסוגים בשבילכם. ואם בכל זאת דרושים לכם מצברים לאנרגיה סולארית אין לנו שום בעיה לספק לכם אותם.

מצבר מחיר

מחירו של מצבר נקבע בהתאם לכל מיני קריטריונים. למשל לא מספיק לומר שאתם צריכים מצברים לאנרגיה סולארית או מצברים לקרוואנים. צריך לדעת איזה מוצר אתם מעדיפים, למשל וולטה, ורטה, שנפ, וולקן. ולא רק שם היצרן או המותג הנחוץ הוא זה מה שקובע הכל לגבי מצבר מחיר. יש הבדל בין דגמים שבהם יש חומצה נוזלית ובין דגמים שבהם יש חומצה בצורה ג'ל. ויש גם דגמים של פריקה מהירה ויש כמובן דגמים גדולים וכבדים למשאיות או אוטובוסים. אנחנו מבינים כל מה שצריך לדעת על מצברים לבמת הרמה, לרכבים וכמובן גם מצברים לאנרגיה סולארית. מצברים SOS: אנו יכולים להציע לכם מחיר מעולה ושווה לכם לשמוע גם על המבצעים שלנו, במיוחד עבורכם.
 

מצברים לקרוואנים

לפני שאתם רוכשים מצברים לאנרגיה סולארית אתם תמיד מוזמנים להתייעץ איתנו. נוכל לעזור לכם גם עם כל הסוגים של מצברים לקרוואנים. נוכל לעזור לכם לבחור את הפתרון למזדה שלכם, למיצובישי או לכל רכב אחר. אם חיפשתם גם שירות וגם מצבר מחיר שיהיה הוגן ואפילו זול למדי, פנו למצברים SOS. אצלנו, מטפלים בכל הציוד בצורה מקצועית. מצברים לבמת הרמה או מצברים לאנרגיה סולארית, הכל מאוחסן כהלכה בכדי שתקבלו מוצר מעולה, תקין ופעיל.
 

מאמרים:


SOS מצברים
072-33-80-190

sosmatzberim@gmail.com 
סניף ראשי: יצחק שדה 21 בת ים
נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת!
מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:

המחירים הינם בסניפים עצמם
הגעה + התקנה בבית הלקוח
בתוספת תשלום

אס או אס מצברים בע"מ | ח.פ - 515945186   |  072-33-80-190
sosmatzberim@gmail.com סניף ראשי: דן 37, ישרש  |  
נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת!
מלאו פרטיכם בטופס ונחזור אליכם בהקדם:
איזורי שירות
סניף בת ים
יצחק שדה 21 בת ים.
טלפון:
054-836-86-68
סניף ישרש
דן 37 ישרש.
טלפון:
052-262-60-26
 

סניף נתניה
הרכב 5 נתניה.
טלפון:
053-426-90-42
סניף חיפה
ההסתדרות 35 חיפה.
טלפון:
052-944-33-22
סניף כפר סבא
הסדנא 3 כפר סבא.
טלפון: 050-783-26-26


המחירים הינם בסניפים עצמם | הגעה + התקנה בבית הלקוח בתוספת תשלום

 
 
להצעת מחיר ופרטים נוספים
מלאו פרטיכם ונציגינו ייצור עמכם קשר בהקדם: