מצברים לאופנועים | SOS מצברים
 
להפעלת תעודת אחריות >>
* חברה שומרת שבת *
072-33-80-190
​​
   

מצברים לאופנועים

מצברים מהווים חלק בלתי נפרד מכל רכב, קטנוע ואופנוע ובלעדיהם לא נוכל לתפעל את מנוע כלי התחבורה כלל. המצבר הינו חלק חיוני והכרחי אשר בלעדיו לא ניתן לעלות על הכביש. המצבר אחראי על הזרמת החשמל הדרוש לנו לפעולת ההנעה של כלי התחבורה המתבצעת בעזרת הסטרטר של המנוע. מצברים לאופנועים נחלקים לשמי סוגים עיקריים: מצברים יבשים, ללא פתח למילוי מים ומצברים רטובים המהווים את הסוג הנפוץ יותר.

סוגי מצברים לאופנועים
המצברים הרטובים לאופנועים כוללים פתח עם מכסה בחלק העליון של הצבר, דרכו ממלאים מים מזוקקים החיוניים לפעולת המצבר. כאשר קיים מחסור במים ניתן להבחין ברטיבות חיצונית של המצבר וכן בעת בדיקת גובה המים, ניתן הבחין במחסור במים באמצעות הצצה אל תוך המצבר. חלק מהמצברים לאופנועים הינן מצברי ג'ל אשר מכילים חומר דמוי ג'ל המהווה תחליף לאלקטרוליט הנוזלי, הג'ל מתאפיין בעמידות גבוהה בתנאים קשים והינו בעל אורך חיים גבוה בהשוואה לסוגי מצבר אחרים.

התאמת המצבר לסוג האופנוע
בבואנו לבחור מצבר לאופנוע שלנו, חשוב לדעת כי בשוק ישנן חברות רבות המייצרות מצברים לאופנועים. המוצרים השונים נבדלים זה מזה מבחינת האיכות ובהתאם גם במחיר. לצד מצברים חדשים, ניתן לרכוש גם מצברים משומשים שהינם זולים יותר, אך האחריות עליהם הינה קצרה. כאשר בוחרים מצבר לאופנוע, רצוי להתחשב בתנאי האקלים בישראל ולבחור במצבר בעל הרכב חומצי נמוך, כמו כן מומלץ להתייעץ עם אנשי מקצועי וצורך התאמה משולמת של המצבר לסוג האופנוע ולמאפייני השימוש בו. לאחר ביצוע סקר שוק מקדים, בחרו החברה מוכרת ובעלת מוניטין בתחום, אשר תבטיח לכם מוצר איכותי ועמיד הכולל אחריות ושירות תיקונים. מחירי מצברים לאופנועים נעים בין 200 ל-600 שקלים וחשוב לבצע בדיקות שגרתיות לגבי תקינותו החיצונית של המצבר ולוודא כי אין סדקים, נזילות או לכלכוך.

אס או אס מצברים - שירות וייעוץ מקצועי בהתאמה אישית
חברת אס או אס מצברים הינה חברה מובילה וותיקה בתחום המצברים בישראל. אנו מספקים מגוון שירותים לרכבים, למשאיות ולאופנועים הכוללים שירותי דרך, תיקונים וטיפולים וחלקים מקוריים ואיכותיים הכוללים מצברים של החברות המובילות בעולם ובהם מצברים לאופנועים בהתאמה אישית לסוג האופנוע הכוללים אחריות. אנשי המקצוע של אס או אס מצברים ישמח לעמוד לשירותכם ולספק עבורכם ייעוץ ושירות מקצועי בבחירת ובהתאמת המצבר הנכון לאופנוע שלכם, וכל זאת תוך הקפדה על יחס אישי ואדיב.

 

SOS מצברים
072-33-80-190

sosmatzberim@gmail.com 
סניף ראשי: יצחק שדה 21 בת ים
נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת!
מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:

המחירים הינם בסניפים עצמם
הגעה + התקנה בבית הלקוח
בתוספת תשלום

אס או אס מצברים בע"מ | ח.פ - 515945186   |  072-33-80-190
sosmatzberim@gmail.com סניף ראשי: דן 37, ישרש  |  
נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת!
מלאו פרטיכם בטופס ונחזור אליכם בהקדם:
איזורי שירות
סניף בת ים
יצחק שדה 21 בת ים.
טלפון:
054-836-86-68
סניף ישרש
דן 37 ישרש.
טלפון:
052-262-60-26
 

סניף נתניה
הרכב 5 נתניה.
טלפון:
053-426-90-42
סניף חיפה
ההסתדרות 35 חיפה.
טלפון:
052-944-33-22
סניף כפר סבא
הסדנא 3 כפר סבא.
טלפון: 050-783-26-26


המחירים הינם בסניפים עצמם | הגעה + התקנה בבית הלקוח בתוספת תשלום

 
 
להצעת מחיר ופרטים נוספים
מלאו פרטיכם ונציגינו ייצור עמכם קשר בהקדם: