מצברים לאוטובוס בשרון | SOS מצברים
 
להפעלת תעודת אחריות >>
* חברה שומרת שבת *
072-33-80-190
​​
   

מצברים לאוטובוס בשרון


מה הם שירותי הדרך החשובים ביותר עבור כל נהג אוטובוס? אחד משירותי הדרך החשובים לכל נהג אוטובוס הוא טיפול במצבר תקול. מצברים תקולים יכולים לפגוע ביום עבודה שלם לנהג אוטובוס ולגרום לנזק כלכלי ולפגיעה ביחסים מול לקוחות. בכדי שלא תעמדו במצב בו הלקוחות שלכם נתקעו בצד הדרך בזמן נסיעה או בחניון בו עצרתם, מומלץ להזמין שירותי החלפת מצברים עד אליכם. 
 
אם הנסיעות שלכם הן בעיקרן באיזור השרון, תוכלו להזמין שירותי דרך להחלפת מצברים לאוטובוס בשרון. שירותי הדרך להחלפה של מצברים ניתנים על-ידי חברה מקצועית המחזיקה צי של ניידות שירות הפועלות בכל איזור המרכז והשרון. 
 

מי מספק שירותי דרך לאוטובוסים?
 
אחת החברות המובילות בישראל לשירותי דרך לטיפול בבעיות מצבר של אוטובוסים היא חברת SOS מצברים. חברת SOS מצברים מעסיקה אנשי מקצוע מיומנים המובילים את המצברים הטובים ביותר עד אליכם. ההתקנה מתבצעת במקום ואתם תוכלו לנסוע עם האוטובוס לדרככם בצורה נוחה וללא חששות. חברת SOS מצברים משווקת את המצברים החזקים והמתאימים ביותר לאוטובוסים בעלי זרם אמפר של בין 180 אמפר לבין 230 אמפר של החברות המוכרות בישראל ובעולם. 
 
מצברים לאוטובוס בשרון של חברת SOS מצברים 
 
לקריאת שירות למצברים לאוטובוס בשרון או באיזור המרכז, התקשרו עכשיו למספר הטלפון המופיע בראש האתר. צוות חברת SOS מצברים יעזור לכם להחזיר את האוטובוס לכשירות מלאה באופן מהיר ויעיל על-ידי החלפת המצבר למצבר תקני וחדש. 
 
מצברים לאוטובוס במרכז
 
נתקעתם עם האוטובוס באיזור המרכז? גם במקרה זה כדאי לכם להזמין שירותי דרך לטיפול במצברים לאוטובוס במרכז. שירותי הדרך כוללים בדיקה של המצבר באוטובוס, אבחון הבעיה וטיפול מקצועי של מומחה למצברים. יתכן ויהיה צורך בהטענה בלבד של המצבר במידה והוא לא התרוקן. אם המצבר של האוטובוס שלכם מרוקן, ניתן להחליף אותו במקום עם הניידת של שירותי הדרך לטיפול במצברים. 
 
מצבר לאוטובוסים בתל אביב 
 
מעוניינים בשירותי דרך למצבר לאוטובוסים בתל אביב? הגעתם למקום הנכון! חברת SOS מצברים מציעה לכם שירות אישי ומקצועי לטיפול בבעיות מצבר בכל מקום שבו אתם נמצאים. אנשי המקצוע של חברת SOS מצברים מגיעים עד אליכם עם ניידת הכוללת את כל המצברים הטובים ביותר לאוטובוסים. 
 

מאמרים:


SOS מצברים
072-33-80-190

sosmatzberim@gmail.com 
סניף ראשי: יצחק שדה 21 בת ים
נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת!
מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:

המחירים הינם בסניפים עצמם
הגעה + התקנה בבית הלקוח
בתוספת תשלום

אס או אס מצברים בע"מ | ח.פ - 515945186   |  072-33-80-190
sosmatzberim@gmail.com סניף ראשי: דן 37, ישרש  |  
נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת!
מלאו פרטיכם בטופס ונחזור אליכם בהקדם:
איזורי שירות
סניף בת ים
יצחק שדה 21 בת ים.
טלפון:
054-836-86-68
סניף ישרש
דן 37 ישרש.
טלפון:
052-262-60-26
 

סניף נתניה
הרכב 5 נתניה.
טלפון:
053-426-90-42
סניף חיפה
ההסתדרות 35 חיפה.
טלפון:
052-944-33-22
סניף כפר סבא
הסדנא 3 כפר סבא.
טלפון: 050-783-26-26


המחירים הינם בסניפים עצמם | הגעה + התקנה בבית הלקוח בתוספת תשלום

 
 
להצעת מחיר ופרטים נוספים
מלאו פרטיכם ונציגינו ייצור עמכם קשר בהקדם: