מצברים יד שניה | SOS מצברים
 
להפעלת תעודת אחריות >>
* חברה שומרת שבת *
072-33-80-190
​​
   

מצברים יד שניה

בכל כמה שנים, אנו נדרשים להחליף את המצבר ברכב שלנו וזאת על מנת להימנע מהחוויה הלא נעימה בה הרכב אינו מניע בבוקר בעודנו לחוצים להגיע למקום העבודה. היערכות נכונה ומודעות מתאימה תבטיח לנו החלפת המצבר בזמן ומניעה של תקלות מיותרות והפתעות לא נעימות. בבואנו להחליף מצבר, נשאלת השאלה האם עלינו לרכוש בהכרח מצבר חדש או שניתן להסתפק במצבר יד שניה? ובכן ישנם מצבים בהם דווקא מצברים משומשים הינם בעלי יתרון על פני אלה החדשים.

חשיבות רכישת מצברים יד שניה מחברה מוכרת ומוכחת
מצבר יד שניה הינו מצבר משומש אשר נעשה בו נעשה בו שימוש בעבר, אולם הם תקינים וניתן לעשות בהם שימוש. חשוב לדעת כי מצבר יד שניה ברוב המקרים הוא כזה אשר חלפה עבורו תקופת האחריות, ולכן במידה ויהיה צורך בתיקון המצבר, הביאו בחשבון כי יהיה עליכם לשלם עבור התיקון. אורך החיים של מצברים הינו כשלוש עד ארבע שנים ולכן ניתן לדעת כמה זמן עוד נותר לכם לעשות שימוש במצבר המשומש וזאת כתלות בתאריך תחילת השימוש בו.

שוק המצברים יד שניה הינו פרטי וחשוב לדעת היטב ולבדוק ממי אתם רוכשים את המצבר וזאת על מנת שתהיה לכם כתובת במקרה הצורך בעת כשל או ליקוי אשר צצו עם השימוש בן. חברת אס או אס מצברים מתמחה במכירת מצברים יד שניה, חשוב לבחור בחברה מוכרת ומוכחת בתחום המצברים, על מנת שתוכלו לדעת כי רכשתם מוצר תקין . היתרון הבולט של מצברים יד שניה הוא כמובן המחיר הזול בהשוואה למצבר חדש, אולם חשוב להבטיח כי אתם רוכשים מוצר איכותי ותקין מחברה בעלת מוניטין בתחום.

אס או אס מצברים – מצברים יד שניה במחירים משתלמים!
חברת אס או אס מצברים מספקת מגוון שירותים עבור רכבים בהם שירותי דרך, תיקונים וטיפולים ומכירת חלקים וחלפים מקוריים באיכות גבוהה. אנו מתמחים במכירת מצברים יד שניה ואצלנו תוכלו להיות סמוכים ובטוחים כי רכשתם מצבר תקין אשר ישרת אתכם עוד זמן רב וכל זאת במחירים משתלמים ללא תחרות. צוות המומחים של אס או אס מצברים ישמח להעניק לכם שירות מקצועי ולסייע בידכם ברכישת המצבר המתאים לרכבכם וכל זאת באחריות, מקצועיות ואדיבות.
 

SOS מצברים
072-33-80-190

sosmatzberim@gmail.com 
סניף ראשי: יצחק שדה 21 בת ים
נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת!
מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:

המחירים הינם בסניפים עצמם
הגעה + התקנה בבית הלקוח
בתוספת תשלום

אס או אס מצברים בע"מ | ח.פ - 515945186   |  072-33-80-190
sosmatzberim@gmail.com סניף ראשי: דן 37, ישרש  |  
נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת!
מלאו פרטיכם בטופס ונחזור אליכם בהקדם:
איזורי שירות
סניף בת ים
יצחק שדה 21 בת ים.
טלפון:
054-836-86-68
סניף ישרש
דן 37 ישרש.
טלפון:
052-262-60-26
 

סניף נתניה
הרכב 5 נתניה.
טלפון:
053-426-90-42
סניף חיפה
ההסתדרות 35 חיפה.
טלפון:
052-944-33-22
סניף כפר סבא
הסדנא 3 כפר סבא.
טלפון: 050-783-26-26


המחירים הינם בסניפים עצמם | הגעה + התקנה בבית הלקוח בתוספת תשלום

 
 
להצעת מחיר ופרטים נוספים
מלאו פרטיכם ונציגינו ייצור עמכם קשר בהקדם: