מחיר מצבר לרכב | SOS מצברים
 
* חברה שומרת שבת *
072-394-0601
​​
   

מחיר מצבר לרכב

כמה עולה מצבר לרכב

כל מי שנוהג ברכב, צריך לדעת לפחות באופן בסיסי מהם המנגנונים שבזכותם הרכב פועל. ולא צריך להיות בעלי כישורים של מכונאי רכב על מנת לשאוף לדעת כמה וכמה דברים לגבי קניית מצבר. והדבר הראשון שאותו נספר לכם בעניין זה הוא שמצבר סביר אמור להחזיק מעמד כ-3 עד 4 שנים. עם זאת, יש בהחלט בעלי רכבים שטוענים כי נסעו עם מצבר גם לאורך תקופה ארוכה יותר. וכעת, כדאי לדבר גם על מחיר מצברים לרכב.

ביחוד בעניין מחיר מצבר לרכב, חשוב לחדד את הדברים מכיוון שיש הרבה מאוד סוגים ודגמים. יש דגמים לרכב פרטי, למשל מצברים למיצובישי. יש דגמים שיתאימו לא לרכב פרטי אלא למשל מצברים למשאית או לאופנוע. אם אתם רוצים לקבל הצעת מחיר מצבר לרכב, פנו למומחים, מצברים SOS.

מאמרים:

מצברים למשאית

לפני שנספר לכם יותר על מחיר מצבר לרכב, בצורה הכי ברורה שאפשר, נספר את הדבר הבא. קניית מצבר במצברים SOS: זה המקום שבו תוכלו למצוא את כל הסוגים. גם מצברים למיצובישי וגם לאאודי. גם לאיסוזו, יונדאי, סובארו ובעצם, כל סוג אחר, מכל יצרן ומכל יבואן (וגם דגמים ייעודיים, לא לרכבים). פה תוכלו למצוא מצברים למשאית ובקיצור, לכל צורך אחר. וכעת, נסביר גם על מחיר מצבר לרכב, בצורה כללית והכי ברורה שאפשר.

קניית מצבר

לפני שאתם יוצאים מהבית והולכים לחפש לכם מצברים למיצובישי או לכל רכב אחר שיש לכם, קבלו את הכלל קביעת מחיר מצבר לרכב. זה לא משנה אם מדובר על מצברים למשאית או קניית מצבר לכל רכב פרטי, מיני, סופר מיני, דגם ספורט, שטח וכן הלאה. מה שאתם צריכים לדעת לגבי מחיר מצבר לרכב זה שיש קשר הדוק בין המחיר לבין האמפר. בתור כלל אצבע, ככל שדרוש לכם מצבר בעל יותר אמפר, כך תצטרכו לשלם עבורו סכום נוסף. אך כמובן, כאשר יש לכם מחירים מעולים ומבצעים כמו שמציעים לכם במצברים SOS, תמיד תמצאו את מה שאתם מחפשים, במחירים משתלמים שאסור לפספס.
 

מצברים למיצובישי

לא יהיה זה נכון ממש לומר כי מחיר מצבר לרכב נקבע לפי היצרן של הרכב. אם אתם קונים מצברים למיצובישי, לא בהכרח תצטרכו לשלם יותר לעומת קניית מצבר לרכב זול יותר. אבל בהחלט הרבה יותר סביר יהיה להניח, כי אם אתם צריכים לקנות מצברים למשאית תצטרכו לשלם יותר. יותר ממה? יותר מאשר מחיר מצבר לרכב פרטי ממוצע.


 

SOS מצברים
072-394-0601

sosmatzberim@gmail.com 
סניף ראשי: יצחק שדה 21 בת ים
נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת!
מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:

המחירים הינם בסניפים עצמם
הגעה + התקנה בבית הלקוח
בתוספת תשלום

אס או אס מצברים בע"מ | ח.פ - 515945186   |  072-394-0601
sosmatzberim@gmail.com  סניף ראשי: ישרש, משק 37  |  
נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת!
מלאו פרטיכם בטופס ונחזור אליכם בהקדם:
איזורי שירות
סניף בת ים
יצחק שדה 21 בת ים.
טלפון: 0723940601
סניף ישרש
משק 37 ישרש.
טלפון: 052-2626026
 

 

סניף נתניה
הרכב 5 נתניה.
טלפון:
050-7832626
סניף חיפה
ההסתדרות 35 חיפה.
טלפון: 050-9048148
סניף כפר סבא
הסדנא 3 כפר סבא.
טלפון: 050-7832626


המחירים הינם בסניפים עצמם | הגעה + התקנה בבית הלקוח בתוספת תשלום

 
 
להצעת מחיר ופרטים נוספים
מלאו פרטיכם ונציגינו ייצור עמכם קשר בהקדם: